| LastKiss a întrebat:

Funda! A-s vrea sa imi iau si eu un papagal perusi de unde sa il iau din obor piata sau petshop?

Răspuns Câştigător
| purplegirl1234 a răspuns:

Eu zic de la petshop ca de acolo am si eu si are deja 8 ani si este sanatos tun... acolo sunt ingrijiti oarte bine si daca o sa patesti vreodata ceva cu el tot acolo te poti duce, in plus de acolo ii iei si mancare si cusca si de toate. Fundita?:*

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Petshop zc eubig grin

| gabryel a răspuns:

De ori unde dar viu sa fie...

| MadutzaB a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cumperi de la un petshop pentru ca acolo sunt supravegheati si ingrijiti mai bine.Eu am unul cumparat de la petshop si este ok, si am mai luat si unul din piata dar este mereu bolnavicios.