| Tpuor a întrebat:

As vrea sa va intreb de unde mi-as putea cumpara un Bichon Maltez cu 200lei-300lei?

Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| anduktz a răspuns:

O prietena de-a mea are sunt abia fatati si ii vinde un un milion jumate

| Tpuor explică (pentru anduktz):

O ar fi perfect doar sa fie Bichon Maltez si sa fie rasa pura nu trebuie sa aiba vaccinurile facute de asta ma ocup eu mi-ai putea da id tau sau al ei sa vb putin?

| anduktz a răspuns (pentru Tpuor):

Deea.ella81

| Tpuor explică (pentru anduktz):

Da mi-ai dat id asta da vad ca nu mai intri pe el

4 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Nu prea cred ca ai cum, decat daca il iei de la cunostinte.Eu zic sa mai astepti, sa iti strangi bani mai multi, si sa iti iei unul 100% bichon, sa nu fie corcitura.