| dianacool a întrebat:

As vrea si eu un catel din rasele bichon.Sunt dispusa sa platesc 120 lei.Am multe posibilitatii pentru ca am multe cunostinte medici veterinari. Dar nu sunt dispusa sa platesc 8 milioane. Cateva conditii:
-nu vreau raspunsuri de genul:ia un metis sau un maidanez
-nu vreau sa raspundeti:nu iti da nimeni
si stiti vreau doar sa imi spuneti de unde
funda + vot + o funda surprizaaaa

5 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Http://buftea.olx.ro/vand-bichon-havanez-300-ron-oferta-iid-232841763 Scuze dar cu 120 ron nu vei putea sa-ti achizitionezi un bichon...Vezi,ti-am dat un site, cere pe ei 300 de ron! Dupa parerea mea sunt foarte ieftini si au si toate vaccinurile facute! Mai strange niste banuti:)

| Fluffy_3776 a răspuns:

Buna!
Am dat un "sãrci pã gugãl", dar nu am gasit nimic. Imi pare rau, dar rasa Bischon se trage dintr-o rasa regala din cate am inteles. Iti voi da cateva site-uri, dar depasesc suma de 120 lei.
http://www.animale.aaz.ro/detalii/268302/vand-pui-bichon-maltese 500 lei;
http://www.animale.aaz.ro/detalii/219518/vand-pui-bischon 100 euro, dar ii poti lua doar din Iasi.

| NitrowsDwt a răspuns:

I-ati unul de la pet shop din Real pentru ca cineva ti-l poate da bolnav si daca vrei sa stii cu 120 lei nu iti poti lua un Bishon am vazut ca un Bishon Maltese costa 13 milioane.Si app pti sa iei si un maidanez pentru si ei merita sa fie iubiti, i-asi lua pe toti dar nu pot pentru ca am o pisica si nu se intelege cu alte animale.Dar totusi pana iti ei lua un bish e bine venit si un maidanez.

| CristinaCrisy a răspuns:

Cu pretul de 120 lei nu vei gasi nici o data! doar peste 800 de lei si chiar daca ai cunostinte veterinari de geaba nu ti-l poate gasi cu 120 lei... doar daca ai o cunostinta care i-a fatat catelusa poate ti-l da cu mai putin... bafta!