| milezpinkangel a întrebat:

Ati citit cartea "Amurg" de Stephenie Meyer? Daca da, atunci cum vi s-a parut?

3 răspunsuri:
| sufletel13 a răspuns:

Mult mai faina decat filmul!

| SuNNNShINe a răspuns:

Buna,da am citit-o recent de vreo 2 zile si mi s a parut foarte interesanta...o poveste de dragoste superba. Eu ti o recomand!

| 夢想家兩次 a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte frumoasa in comparatie cu fimul care, dupa parerea mea, nu se potriveste mai deloc cu filmul (in legatura cu personalitatile lor). Nu stiu de ce toata lumea crede ca e o porcarie... Poate ca am fost fascinata de ea doar pentru ca a fost prima carte de genul asta pe care am citit-o. In orice caz, itit recomand sa o citesti big grin