| mariuka29_5827 a întrebat:

va rog aveti coduri sau conturi (nu de proba preferabil)webkinz? si promit ca nu le voi schimba parola si voi avea mare grija de ele si puteti sa le verificati in fiecare zi! promit!

Răspuns Câştigător
| angel_7787 a răspuns:

Am unul: cu litere mici:
8989rala
cod: 8kt8rgxm
sper sa te bucuri de el. funda?

3 răspunsuri:
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna mariuka iti zic eu nimeni nu da de aici cont uni pentru ca sunt zgharciti
altii le vand si tot asa
eu am cont pe webkinz MEMBRu dar nu il dau iti zic eu degeaba ceri ca nimeni nu da sau daca ceri scrie pe google
:
Conturi webkinz si cred ca apare

| angel_7787 a răspuns:

Mi-a facut placere sa te ajut. cu placere

| mariuka29_5827 explică:

Multumesc din tot sufletul meu angel! sa stii ca ti-am dat raspunsul castigator! iti multumesc mult! voi avea mare grija de ele! iti promit!