| mirela9921 a întrebat:

am si eu o rugaminte pentru cei care au coduri webkinz nefolosite sau conturi webkinz( sa nu fie de proba), daca vor sa-mi dea si mie niste coduri sau niste conturi nu conteaza ce animalut au, chiar daca este ieftin, nu conteaza doar sa nu fie de proba! multumesc foarte mult ccelui care imi da un cod ( preferabil un cont ) ii voi da fundita :X!:X:*:X:*:X:*:X:*:X:*:X:*:X:*:X:*:X:*

13 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Joaca petville si metin2 sunt mult mai frumos petville e mai frumos e pe facebook it iese ai marfa casa si arata mai bine animalutul si e si pe gratis lasa webkinzu ca dupa o luna te plictisesti crede-ma pe mine pare distractiv crede-ma nu am si eu cont ila dat lu varamea nici ea nu mai joaca webkinz e petru copii de 7-9 ani

| MangoGirl a răspuns:

Eu am un cont cu 3 animalute, nu de proba dar contul pentru a ti-l da trebuie sa indeplinesti 3 conditii :
1.in fiecare luna sa-i trimiti utilizatorului mariapisoias10 un cadou
2.sa ai mare grija de cont, sa fie mereu animalutul la 100
3.sa te distrezi
P. S.:chiar daca tu schimbi parola si nu te ti de conditii eu pot recuperatusor contul, iar tu pierzi accesul.si pot verfica tot.iti voi trimite dtele prin mesaj daca mi le soliciti.

| 1123456789 a răspuns (pentru MangoGirl):

Frate da-mi-l mie ca am eu grija de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam cont...imi pare rau
vroiam doar sa spun ca cea mai buna prietena a mea mi-a furat TOATE lucrurile suuuuper mistooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu cu contitia ca ai grija de el.baga-ma in lista ta de pe mess:me.brukkyXOXO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog, eu am un cont am 4 animalute. Dar nop(nu) stiu cum sa fac sa am lucruri si haine rare! Am gasit cateva site-uri dar nop erau atat de rare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id tau si iti dau mai multe conturi pe mess si nu sunt de proba

| 1123456789 a răspuns:

Ti-l dau eu am cont cu 4 animalute Nume 2QALVQ64 si Cod 2QALVQ64.Da-mi funda Sigur merge >>>>Astept funda

| shiningstar a răspuns:

Am eu un cont cu 33 de annimale da i-am uitat parola( si avea o gramada de lucruri rare si pet gifts )...sorry.da poti incerca un search pe google 'webkinz accounts'. la mine a merswinking

| ddeennyy a răspuns:

Buna.eu sunt Denisa si mi-am pierdut contul. dar am altul daca vrei iti dau un cod de la persian cat

| ddeennyy a răspuns:

Am cod de la omida ce e acum animalul lunii daca vrei ti-l dau ca am 2 de la omida dar mi l-am bagat si eü noteaza rapid:85hsp9up

| denisa123 a răspuns:

Iti dau eu un cod:3fv5n7y9

| soniuta2000 a răspuns:

As vea sa iti dau dar nu pot!