| anutsaa a întrebat:

Aveti idee de ce mi se blocheaza statusul la Yahoo Messenger? Si cateva sfaturi, ce pot face in legatura cu asta, sa nu se mai blocheze? De multe ori restartez computerul, dar nu functioneaza de fiecare data. Alte idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ExpoLOGO a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, as avea nevoie de mai multe detalii pentru a "repara" acest neajuns, dar pentru orice eventualitate, iti recomand sa dezintalezi messenger-ul, sa dai restart la calculator si apoi sa intri pe http://goo.gl/SdwtW si sa descarci ultima versiune de YM. teoretic ar trebui sa nu mai ai probleme.

Sa auzim de bine,

P. S. merci de funda;)

3 răspunsuri:
| Raymond a răspuns:

Reinstaleaza YM

| Odix a răspuns:

Anutsaa, ce versiune de yahoo messenger folosesti? o fi poate un bug la software si eu am patit si l-am schimbat cu altul happy