| AnduuSweetyCandy a întrebat:

Cainele meu se tot scarpina si se linge aproape de fund, pe pulpa nu stiu unde da are ceva acolo.
Si nu te lasa sa vezi ce are? Se scarpina intruna de pereti, de balansoar.
Ce are? FunditSsaa :*

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Intai uita-te sa vezi ce are acolo cand doarme daca nu te lasa, poate sa aiba purici sau s-a lovit si i s-a facut o infectie dar cred ca are purici asa avea un caine alui o vecina intr-una facea la fel ca cainele tau.Du`l la veterinar cat mai repede pentru ca daca sunt purici se vor inmulti repede.In caz ca sunt purici si nu vrei sa ii cumperi solutii etc mai simplu si mai usor e sa il tunzi putinlaughingbig grin.Nu glumesc.Ii va creste blana la loc. Sper ca ti-am fost de folos.Mult Succes si O Zi Buna happy

| Ruxuletz a răspuns:

Buna. Ce are? te-ai uitat? descrie cum arata ''buba'' si eventual consulta un medic veterinar.

| emima a răspuns:

Poate sa aiba vreun puricel nu ti-o spun cu rea intentie poti sa-i iei o solutie de purici

| DarkShina5566 a răspuns:

Poate are purici sau o infectie, nu ma prea pricep dar tot ce e posibil.Du-l la doctor si vezi ce are.O sa-ti dea niste creme ceva pentru catelusul tau. Sper ca te-am ajutat.