| AnduuSweetyCandy a întrebat:

am mai pus intrebarea asta odata dar sunt ingrjiorata de starea cainelui meu.
1. Se tot scarpina si se linge la fund ( dupa pulpa piciorului, pe acolo ).
2. Nu ma lasa sa ma uit ce are.
3. Fuge ca nebunu in stanga si in dreapta ca sa se scarpine ( de pereti, de scaune, de masa )
4. Il maraie pe celalalt caine al meu ( ala vrea sa se joace si el nu vrea )
5. Se duce in locuri in care nu se baga. Deci se baga in cele mai stramte si nebune locuri. Pana acum nu a facut asa.
6. Si fuge cand ne vede.
Va dau FunditSa si Voturi :*

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Du-l la veterinar, o avea vreo alergie de la intepatura de puric sau capusa. Veterinarul stie mai bine ce are.

7 răspunsuri:
| LoveSelena a răspuns:

Incerci sa vii cat de calm la el, ii pui zgarda, si il duci la doctor.Acolo iti va spune siguur ce are, sau daca nu merge asa chemi un doctor acasa.

| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

Du-l urgent la veterinar! medicul va stii ce sa faca

| NitrowsDwt a răspuns:

Sincer atunci cand animalele se ascund de stapanii lor inseamna ca trebuie sa moara sau au o boala.Intra pe siteul Animale.ro.Si dai in sectiunea PET VET.Acolo dai la zona posterioara si alegi simptomele. Daca nu trebuie sa mergi neaparat la veterinar. Sper ca te-am ajutat si sper ca catelusul tau nu are nimic.happy

| NitrowsDwt a răspuns:

Intra pe Animale.ro si dai la sectiunea PET VET.Acolo alegi simptomele si iti vor da toate detaliile. Daca nu merge trebuie sa il duci la veterinar. Sper ca te-am ajutat si sper ca va fi bine catelul tau.

| NitrowsDwt a răspuns:

Intra pe Animale.ro si dai la pet vet.Sau du-te cu el la veterinar. Sper ca sa va face bine.

| RoXyRaLu a răspuns:

Pai nu sunt medic veterinar, dar ar putea avea purici sau capuse.Cel mai bine este sa il duci la medicul veterniar pentru a afla ce are
Pa pa!

| AnduuSweetyCandy explică:

Bine m-am uitat si pare ca are pielea iritata.Si nu se ascundee.azi e mai bine vine la noi da tot da sa se scarpine.