| Bledea a întrebat:

Buna TPU:* Care aveti de vanzare catei Bichon maltez? (pretul, poze, si cati timp are) Chiar vreau sa imi cumpar unul dar nu stiu de undesad
Dau FUNDA care ma ajutati:*

Răspuns Câştigător
| AndreeaBz a răspuns:

Buna. Eu acum 4 luni mi-am luat tot un bichon maltez de aici :D http://caini-de-rasa.ro/ am dat 200 si ceva de euro, are 2 luni si toate actele de care ai nevoie + microcip si cred ca si vaccinuri. nu mai stiu sigur :D

7 răspunsuri:
| Bledea explică:

Dar daca ar fi mai ieftin in jur de 350 de leihappy

| AndreeaBz a răspuns (pentru Bledea):

Nu cred ca gasesti, doar daca e cineva pe care cunosti. de obicei sunt si mai scumpi. in Italia de ex ajung la 800 de euro fara nimic. Nu stiu, acum e alegerea ta. Cred ca mai pot gasi un site, credhee hee. Si mi se pare ca sunt si mai ieftini, asteapta sa cauthee hee

| AndreeaBz a răspuns (pentru AndreeaBz):

Nu gasesc, imi pare rau. toti ajung pe la 200 de euro.

| AndreeaBz a răspuns (pentru AndreeaBz):

A da, daca vrei detalii despre rase( cum trebuie ingrijiti. si tot asa spune) si inca ceva, daca vrei sa-ti iei. eu zic sa-ti iei baiat, nu cred ca-ti convine sa strangi dupa fatalaughing

| AndreeaBz a răspuns (pentru AndreeaBz):

Rasa* big grin.

| zegheru123 a răspuns:

Buna! am eu un bichon havanese pitic e negru. daca vrei mai multe detalii poti suna la 0734986567 sunt din targoviste

| Minica_Stefan_1994 a răspuns:

Eu il l-am de la deva cu 590 lei si telefonul este 0754296328