| andreea_7821 a întrebat:

Care este diferenta dintre un porcusor de guineea mai ieftin si unul scump (de rasa). Ce are in plus?

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Pai nu are multe in plus poate ca unu din ei e mai dresat si mai frumos ca altu dar in rest e la fel funda plizzzzzzzzzzzzz

| mishuzuchan a răspuns:

Mda e ca si cum ai face diferenta intre oameni spui ca unul e mai special ca celalalt urasc asta chiar daca e de rasa sau nu tot adorabil este ^^ te puup si sa nu tii cont de asta cand iti iei un porcushor

| Innovation a răspuns:

Eu zic ca nu are nimic in plus unul de rasa, decat frumusetea.Adica e unul si acelasi animal, nu-i asa? De exemplu un catel normal (maidanez) si unul de rasa sunt la fel numai ca cel de rasa este mai frumos. Sper ca te-am ajutat.