| Gabitzooo a întrebat:

Cat costa :un porcusor de guineea sau un hamster - depinde de rasa nu? fundita

Răspuns Câştigător
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Un porcusor de guineea costa 20-25 de lei de la un vanzator din piata
dintr-un pet shop costa mai mult de 40 de lei si da depinde de rasa
un hamster pui foarte mic costa 12 lei din piata

8 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Pretul unui porcusor de Guineea in magazinele de specialitate porneste de la 25 de lei si poate ajunge pana la 50 de lei. Depinde si de ce rasa vrei dar aceastea sunt preturile.

| ApofissPapaya a răspuns:

La porcusori nu depinde de rasa, la hamsteri, da:
hamsterul pitic costa la mine 25 lei, iar cel sirian 10. Porcusorul depinde de varsta: pui 35 lei si adult pana la 70.
Dar este si o crescatoare, pe nume Inka, ce vinde pui, sa zic asa cu "pedigree". Sunt de rasa si bine alesi puii. Mult noroc!

| ElectricChapel a răspuns:

In Obor, Rahova, etc (ma refer la piata) gagsesti hamster cu 5 lei (sirian), 7 lei (pitic), 12 lei (roborovski) si 50 lei (chinezesc),

Porcusorii ii iei cu 20-50 de lei (depinde de varsta, daca sunt sau nu frezati, etc)

| saryxstar_8444 a răspuns:

Am vazut un hamster pitic 20 lei am uitat magazinubig grin
porc de guineea 50 lei carrefour

| AndreDy a răspuns:

Un porcusor de guineea poate fi gratis daca intri pe forumul gemon, la sectiunea adoptii, si acolo poti adopta unul.
uite aici: http://www.gemon.ro/forum/viewforum.php?f=37
poti intra la doresc sa adopt un porcusor si acolo specifici ce fel de porcusor(fata-baiat, varsta, rasa, etc)
sau poti intra si la ofer porcusori spre adoptie si acolo vezi cine doneaza.
:-h

| FantomaTurcoaz a răspuns:

Eu am un hamster Roborovski il cheama Lulu, l-am luat de la Afi (stau in bucresti) cu vreo 25 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| ViViAnALaNa a răspuns:

Eu am vazut in cluj de... 50 lei dar poate fii si cateva milioane mai precis intre 50 de lei si 500 de lei. Funda?