| Alecsandra9 a întrebat:

Ce pot sa fac cateaua mea a fost otravita si a slabit mult si acum pare foarte trista si i-am dat de mancare si nici nu s-a atins de ea, ce pot sa fac in afara sa-o duc la un veterinar?

Catelusa este maidaneza

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Du-o la un veterinar. Asa se chinuie. Iar daca otrava nu este letala va sti veterinarul ce injectii sa ii faca si cu ce o sa trateze, substante de care tu nu dispui la tine acasa.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu ea la un veterinar. Daca era otravita murea pana acum. Daca are pui?

| Doctorfishadi a răspuns:

Din pacate poti alege intre veterinar si eutanasie! Daca substanta cu care s-a otravit nu a fost asimilata in cantitate mare poate sa scape cu viata.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Nu poti sa faci nimic, in afara sa o duci la veterinar.
Daca iti pasa duo nu o lasa sa se chinuie.
Te pup!

| Adutzuuu a răspuns:

E mai complicat...depinde cu ce a fost otravita.In ce a fost pusa otrava?

| Alecsandra9 explică:

Va multumesc, pana la urma i-am dat apa cu sare si este bine si-a revenit.
Multumesc pentru raspunsuri