| Mihaela_2645 a întrebat:

As avea si eu o intrebare pentru un medic veterinar, daca este cineva pe aici. O catelusa maidaneza cred ca a fost batuta si se ridica cu greu, dar nu mai poate merge. Ea incearca sa mearga, dar imediat labutele din fata se lasa si cade. Mananca, dar se vede ca are dureri si maine o sa caut un veterinar sa o vada. Ce credeti ca are? Mai exista sanse de refacere?

Răspuns Câştigător
| McCadu a răspuns:

Cel mai bine astepti pana maine sa gasesti un medic ca e naspa. Sa nu fie cumva lovita in coloana vertebrala ca asa am gasit si eu un catelus care avea aceleasi simtome si la medic a fost dus imediat.

3 răspunsuri:
| madvideo a răspuns:

De ce nu te duci cu ea la un veterinar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul nu prea as crede ca mai exista sanse s-ar putea sa aiba fracturi la nivelul piceoarelor, si in plus, daca veterinarul zice ca nu se mai poate reface mai bine este eutanasiata, asa o sa fie cel mai usor pentru ca o scapi de suferinta, din pacate nu e nici cea mai buna cale!

| Mihaela_2645 explică:

Am fost cu ea la veterinar si e lovita la coloana, dar si la cap...