| Bibuşca a întrebat:

Cei care sunt din Pitesti si au un catel bichon frise de 1 an si ceva si vor sa-l dea la imperechere cu o catelusa bichon frise sa ne lasa nr lui/ei de telefon pentru al putea contacta si pentru locul imperecherii cateilor. P. S. aceea nu este catelusa mea este al unui prieten al meu care vrea sa imperecheze catelusa lui pentru a face niste puisorii miki si dragalasi. Va rog mult ajutati-ma [si acel bichonel sa fie neaparat frise]

1 răspuns:
| achilleskingg a răspuns:

Sunt in pitesti ,am bison femela metis , are 9 luni si cv si vreau sa o dau la imperecheat , pentru ca se comporta ciudat. cine are caniche sau bison in pitesti ,sa imi dea mesaj pe : tripleh_dead
si vbim pe mes