| bibiiiy a întrebat:

Neata TPU! Deci..am un catel bichon frise,rasa pura, in varsta de 5 luni, il cheama toto si e un dragut! as vrea sa ii cumpar si o femela ca sa faca pui! femela trebuie sa aiba o varsta apropiata catelului? daca as lua o catelusa bichon frise care are 2 luni ar avea ceva? se vor intelege ca iubiti sau ca frati? FUNDAAAA!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E bine să fie apropiaţi de vârstă! Dar pentru pui, lasă-i peste vârsta de 1 an cel puţin!

| hey97 a răspuns:

Poti sa o iei la 2 luni dar trebuie sa astepti ca sunt inca pui asteapta pana la 1 an si ceva (iti sugerez sa o iei la fel ca el de 5 luni)
FUNDA