| ExtraSakadat a întrebat:

Buna TPU.
Cum este jocul Lady Popular? Ce trebuie sa faci? Ce 'sens' are? Merita jucat?

9 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Nu merita sa joci e cel ma urat joc crede-ma joaca imvu sau word succes la joc:X

| scully a răspuns:

E nasol mi-am facut si eu un cont da' nu am intrat niciodata pe el nici macar nu stiu ce trebuie sa fac, si nici nu prea am timp phbbbbt

| T30D0RA a răspuns:

Nu prea merita jucat. Devii dependenta de site-ul ala si mereu trebuie sa stai cu ochii pe el. Mi-am facut cont degeaba si nici nu prea intru des la pc.

| bfvhjcv a răspuns:

Eu mi-am facut cont, dar nu imi place deloc:-&

| Roby720 a răspuns:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Popular este un joc pentru fete in care iti poti crea propria ta papusa. Ea are scopul de a deveni o Lady Popular ( Domnisoara Populara ) cu ajutorul tau. O ingrijesti, o imbraci, ii gasesti o slujba, un boyfriend ( iubit ), ii cumperi animal de companie si o duci la cumparaturi. Sensul jocului este de a indeplini misiunile ( 1 - 10 sau cam asa ceva cred ) si de a o transforma pe papusa ta intr-o Lady Popular. Cand inchei nivelele primesti un cadou.
Poti sa te imbraci cu cele mai scumpe haine, sa te concurezi cu celalalte papusi si sa castigi multi bani. Banii ii castigi jucand la jocuri, castigand Concursuri, facandu-ti un Boyfriend ( care iti da bani ) sau luandu-ti o slujba. Ii poti schimba coafura, machiajul si culoarea pielii domnisoarei tale si sa ii cumperi un animalut de companie cu care te poti juca. Merita jucat!

Daca vrei jocuri asemanatoare incearca Miss Bimbo. E ca si Lady Popular dar imbunatatit. FUnda?

| flory_6087 a răspuns:

Lady popular e o porcarie de joc te plictisesti repede deci nu merita jucat

| catastar4 a răspuns:

Nu merita jucat. Pentru ca dupa ce termini banii pusi in joc nu mai poti face nimic ca trebuie sa cumperi diamante si bani cu bani adevarati (adica iti vine factura vreo 4-8 milioane. Si cred ca nu vrei asta... Dar oricum nu este bun jocul incearca barbie girls este de 100 de mii de ori mai bun decat ****** popul****