| andreea_1509 a întrebat:

Ce trebuie sa faci la mister mind la jocul lady popular? (cea mai buna explicatie primeste FUNDA) :X

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Pai intai pui toate culorile pe rand de exemplu: pui in cele 4 cercuri numai culoare albastra:daca iti arata ca ai 1 albastra atunci pui 1 si la urmatoarea si pui galben! daca ai trei inseamna ca ai avut 2 galbene si una albastra! si le pui pe cele trei si mai pui o culoare! daca nu poti da-mi parola si userul si iti fac eu happy:* succes sper ca ai inteles:X Sa stii a sunt de incredere si n-am nevoie de conturile altora cat timp il am pe al meu!

1 răspuns:
| gєσяgιαηα a răspuns:

Scopul jocului este sa ghicesti combinatia de culori aleasa de calculator. Adica trebuie sa pui bilele in felul in care crezi ca e corect. tongue