| Frumushka a întrebat:

cum pot sa-mi conving parintii sa-mi iau o soparla ca de muult imi doresc o reptila da mama nu-mi da voie cu un sarpe deci o soparla ar fi ok da nu stiu cum sai conving... aveti idei:S

Binenteles funditalove struck

3 răspunsuri:
| Frumushka explică:

Mersi happy

| Alone_1992 a răspuns:

Buna! Poti sa iti iei o soparla sau un sarpe sa nu fie veninos. Poti sa le zici ca tu faci curat dupa ele.ca nu o sa mai vrei vreun animal.La parintii nu e vorba ca nu vrea sa iti ia un animal...e vorba de grija pe care o sa ai fata de el si de responsabilitate asa ca sa nu ii dezamagesti ca sti vorba aia " data viitoare nu mai vezi " sper ca te-am ajutat:* si credeam ca sunt singura care vrea sa isi ia un animal mai "ciudat" sa stii ca i-am convins si sper ca sa ii convingi si tu >big grin

| AvengedSevenfikd a răspuns:

Zii:-Parinti, daca nu imi luati o soparla sau un sarpe fac crima sau ma sinucid in fata voastra!laughingFunda?smug