| psvita12345 a întrebat:

Imi doresc foarte mult un ps4 dar nu stiu ce sa fac ca sa-i conving pe parintii mei sa mi-l cumpere. Aveti idei cum pot sa-i conving?

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Gandesti eronat. Ar trebui sa te gandesti ce poti face ca sa obtii tu ce vrei sa obtii. Parintii au datoria sa-ti ofere un trai decent, nu sa-ti faca toate mofturile. Daca vrei mai mult atunci descurca-te.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut.

Vreau sa te întreb daca ai încercat sa discuții cu ei despre acest subiect, sa ii întrebi de ce ei nu doresc sa/ti cumpere ce ceea vrei? Poate exista un motiv întemeiat pentru aces refuz.

| Exaizo a răspuns:

Invata de nota 10 si iti vor lua garantat. Hhh

| generator3 a răspuns:

Spune-le ca viata este scurta