| Taigra a întrebat:

Cum pot sa xeroxez cu o imprimanta cu scaner? Dau Funda pentru. cel mai bun raspuns.

P.S. Imprimanta e Canon Pixma MG3250...scz pentru. categorie.m-am grabit! rolling on the floor

4 răspunsuri:
| FlorinPx a răspuns:

Mai de graba nu ai stiut categoria ca timpul in care scriai ca te-ai grabit alegeai categoria

| Taigra explică:

Mdea...

| Berecici_Mio_1988 a răspuns:

Simplu...trebuie sa fie un buton care are un fel de desen neguru(logic daca vrei sa iti iasa copile alb negru daca nu este un buton colorat)in fine....deci apesi acel buton(negru sau colorat) si astepti in jur de 20 sec. ca sa iasa copiile. Daca apare un E trebuie sa fie un butonel mai micut si el are un desen ROSU apesi pe ala in jur de 10sec. si gata imprimanta continua.Atat.Sper ca te-am ajutat!