| BalonaseDeSapun11 a întrebat:

Buna tpu.Curand mi.am cumparat un catelus este rasa ciobanesc unguresc si are 2 luni.As vrea sa ma ajurati sad Cum as putea sa il fac sa ma iubeasca foarte mult?
Am o prietena care e tot lauda ca, catelul ei plange dupa ea cand pleaca si chesti de genu.As vrea sa stiu cum sa il fac sa ma indrageasca.
Nu l.am lovit si nici nu am urlat la el.

FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Alina49335 a răspuns:

Totul se face cu timpul..Joaca-te mai mult cu el, ia-i jucarii de catei, mergi cu el la plimbare in parc.Acum,mai ales ca e vara, cumpara-i o minge pentru catelusi si invata-l sa aduca mingea.Incearca trucuri de dresaj cu el.Totul o sa meargahappy

1 răspuns:
| WalleWalls a răspuns:

Da-i mancare, joaca-te cu el, rasfata-l, mangaie-l...cu timpul te va indragi.