| ღtuweetyღ a întrebat:

de 1 aprilie mi-a fatat pisica.laughing cand credeti ca as putea sa iau un pisoi acasa la mine..pentru ca nu a fatat acasa la mine ci la bunica.big grin funda!

Răspuns Câştigător
| Kilye a răspuns:

Puii pot fi atinsi abia dupa 10 ZILE, insa daca vrei sa desparti PUII de MAMA, va trebui sa astepti 8-10saptamani, ca acestia sa se dezvolte suficient happy pana atunci, poti sa-i vizitezi si sa te joci cu ei [dupa 10 zile], ca sa se obisnuiasca cu tine

| ღtuweetyღ explică (pentru Kilye):

Poi..normal ca nu vreau. dar prima data am vrt sa iau pisica cu tot cu puii. dar aceasta zfrie rau si am un frata mic. si nu stie..asa ca prefer sa iau un pui..pt ca oricum nu pot sta toti acolo pentru ca mai e o pisica care a fatat..deci...straight face

7 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Dupa 9-10 saptamani de la fatare.

| mat31new a răspuns:

La o luna de la fatare poti sa-l iei.

| Darcos a răspuns:

4 Luni de de cand se nasc.Lasa-i cu mama lor, nu fi rau si egoist laughing

| ღtuweetyღ explică (pentru Darcos):

Rea si egoista* tongue laughing

| Darcos a răspuns (pentru ღtuweetyღ):

Eu sunt genul de om care zice la obiect...

| Dj7EdWarDD a răspuns:

Normal ca poti sa iti iei daca iti plachee hee si ai grija de elhee hee eu zic ca da tongue e foarte frumos sa ai o pisicuta acasahee hee tongue