| Above1 a întrebat:

Buna TPU
De curand am cumparat cu caine, ar in jur de 2-3 saptamani, si nu face nimic altceva decat sa manance si sa doarma, si tremura in timpul somnului.
Este bolnav, sau pur si simplu asa face pana se adapteaza?
Dau fundawinking

2 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Trebuie sa aiba cosuletul si paturica lui, sunt foarte sensibili si se pot imbolnavi usor! Atentie la curent

| thegatekeeper a răspuns:

E posibil sa se comporte astfel pentru ca a ajuns intr-un loc nou si incearca sa se adapteze. Daca nu observi o schimbare in urmatoarele 2-3 zile, ar fi bine sa-l duci la veterinar pentru a vedea ce nu e in regula.