| larisadya a întrebat:

De curand mi-am cumparat un caine golden retriever are in jur de 6 saptamani. Problema e ca nu mananca mult.Toata ziua doarme si bea putin lapte sau apa. Am incercat sa ii dau si altceva nu doar lapte da refuza sa manance. Sa il duc la veterinar?

Răspuns Câştigător
| AndreeaBz a răspuns:

De dormit e firesc sa doarma atat, eu am un bichon de 6 luni si doarme cam 6-7 ore pe zi si toata noaptea, nu-ti fa probleme. de mancat nu stiu ce sa-ti spun.Cel mai bine e sa-l duci la veterinar, el stie sigur ce are. sper sa se faca bine happy

| larisadya explică (pentru AndreeaBz):

Multumesc! Este mult mai bine acum. Mananca si nu a trebuit sa o duc la veterinar.

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Eu as zice sa il duci la veterinar

| xKathrinexD a răspuns:

Pentru orice eventualitate du-l la veterinar! Daca esti din Ploiesti, ti-o recomand pe doamna doctor veterinar Catalina Iordache!