| TeodoraRO a întrebat:

De curand am invatat sa fac bratarile prieteniei (cele din ata) dar stiu numai doua modele. In forma de V si simple.
Puteti sa imi dati un link in care sa imi arate cum se fac cele in forma de X sau inimioara?
Multumesc happy :*

Răspuns Câştigător
| ILoveMusic99 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/craftingeek?feature=g-all-u
Este un site extraordinar de bun.Dai in continuare in jos pana gasesti bratarile pentru ca sunt mai multe.Eu am facut toate modelele si sunt ft ft simple si frumoase.Iar fata din videoclipuri explica extrem de bine si imaginile sunt luminoase si clare.Sunte foarte frumoasa si poti face mai multe chestii de pe site-ul ala.De exemplu eu am acum in par facuta chestia asta si mi-a iesit ft bine http://www.youtube.com/watch?v=hES8rn9uJcw&feature=plcp
Eu am acasa o cutie mare plina cu toate creatiile mele facute de pe siteul asta.
Pana acum eu am gasit 16 modele pe site-ul asta.succes si sper ca te-am ajutat.Iti recomand sa folosesti site-ul si pentru altceva nu numai pentru bratari.Iti garantez ca o sa iti placa la nebunie
P.S.:Este si inimiara pe care o vrei si multe altele dar te las sa cauti si sa incerci singura.Mult succes.
fundita?

4 răspunsuri:
| Madallina3 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HJ3h3KbV3s8
Acesta este modelul cu inimioare.

Cele in forma de X nu le-am gasit.

Fundita?

| psihopatik a răspuns:

Http://friendship-bracelets.net/

intri in forum si ai cate vrei