| GottaLOVEpink12 a întrebat:

De dimineata cand m-am trezit mi-am zis sa fac o plimbare pe afara.In timp ce ma plimbam am gasit in fata casei un pui de broasca testoasa si vorbesc serios ca nu mint.Treaba e ca nu stiu ce sa-i dau de mancare,in ce sa o tin,la ce temperatura sa o tin si, cum imi dau seama daca e mascul sau femela?

Va rog raspundeti-mi sau daca nu sugerati-mi niste site-uri unde scrie ce trebuie sa fac!

Uite asa arata testoasa pe care am gasit-o numai ca nu e ea:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dau FUNDA! @};-

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Serban_Daniela_1994 a răspuns:

Buna! Si eu am 2 broaste testoase si le dau de mancare viermi uscati care se cumpara de la magazine de animale, le tin in acvariu, iti trebuie incalzitor pentru ea, depinde cati ani are iti dai seama dupa gheare dupa ce va creste. Sper ca te-am ajutat!