| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am gasit o broasca testoasa in gradina, si are coada este ceva normal?
Nu stiu nu am mai vazut broaste testoase cu coada.winking
Si am gasit si un cumparator pentru ea, imi cere 400 de lei este mic pretul?
P.S sunt din Moldovaa

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ala vrea sa CUMPERE si tot el iti cere 400 de lei? In toata povestea asta, cineva e prost. Inca nu-mi dau seama cine.

| Laura a răspuns:

Eu zic că pe lângă țestoasă ar mai trebui să-i dai vreo 600-700 de lei; doar e cumpărător, trebuie să-l plătești cum se cuvine.

| DimLight a răspuns:

Wai.da intai intreaba prin vecini care are broasca testoasa. poate omu isi cauta mogaldeata asa am patit si eu da i-am dat-o inapoi laughing e normal unele au coda aletele nu si ai grija sa nu o pui in apa prea rece e posibil sa moara

| Turdeanul a răspuns:

Da este normal si se merita 400 de lei pe ea poti sa o pastrezi daca vrei

| gabryelm3 a răspuns:

Exista o specie de broaste care au coada, cat despre pret mi se pare ok.

| voineavlad a răspuns:

Este normal.Nu e nimic in neregula cu broasca ta!

| AlexB0sSu a răspuns:

Eu as cere 6 mil