| DramaGirl a întrebat:

De unde pot cumpara o agama cu barba sau gecko leopard din gorj? Funda si vot

Răspuns Câştigător
| Icpet a răspuns:

Nu trebuie sa fie din Gorj. Contacteaza un crescator online si iti va trimite soparla prin posta fara nici o problema in colet. Pana la urma, insectele cu care o vei hrani(greieri, mealworms, dubia, lateralis etc.) sunt trimise la fel.

| Snowa a răspuns (pentru Icpet):

Stii un crescator online? Ma intereseaaza si pe mine un leopard gecko.

| Icpet a răspuns (pentru Snowa):

Intra pe forumul Teraristica.ro.
Trebuie sa fie cineva care vinde. Daca nu, incearca pe exclusive pets

| DramaGirl explică (pentru Snowa):

Pai,pana la urma am luat agama, nu stiu nici un crescator de gecko leopardsad.

| Snowa a răspuns (pentru DramaGirl):

Oh ok

| Icpet a răspuns (pentru DramaGirl):

De unde ai luat Agama?