| DashaRiaELF a întrebat:

Deci, am un hamster siberian gri si il am de cateva luni. Azi am observat o problema: e chel in zona dintre nas si ochi (acolo unde se "spala") si vreau sa va intreb daca e grav, sa ma ingrijiorez sau nu si daca-i va creste parul la loc? Multumesc mult! :*

2 răspunsuri:
| carinutza25dragutza a răspuns:

Buna. Si hamsterul meu a avut aceeasi problema. Stii cu ce am rezolvat-o? Mama l-a dat cu crema cu Aloe si parul a inceput sa-i creasca din nou.

Depinde si de ce hamster ai.

| pinkdimond a răspuns:

Pai...e o cam mare problema si a avut tot ceva de genu asta si peste o luna a murit ne fiind tratat la timp.du-te la doctor cat mai rep. stie el cu ce sa ii dai si o sa se rezolve