| marianaustroi a întrebat:

Parul meu este castaniu, insa de cateva luni imi creste mai inchis si mai inchis. Poate fi o problema?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

De obicei (nu e o regula) cand suntem mici parul este mai deschis la culoare, uneori chiar blond deschis. Cu cat inaintam in varsta, adica devenim adulti, parul se inchide la culoare. Putini sunt cei care raman blonzi tot restul vietii.

1 răspuns:
| doinitamihaela a răspuns:

Este normal ca parul sa ti se inchide la culoare de la o anumita varsta.
asta nu arata o problema.