| byby2356 a întrebat:

Mi-a spart cineva contul de mess. si acum nu stiu ce sa fac. am incercat sa intru pe el si nu merge! Imi cere intrebarile acelea si nu le maai stiu! Pe adresa aia de messenger am si facebook-ul facut.! si mi-e teama ca o sa-mi schimbe si parola de la facebook! ce as putea sa fac? multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnDrU30 a răspuns:

Fa-ti alt cont de mess si schimba-ti emailul de pe facebook.Adica il inlocuiesti cu cel pierdut cu cel nou si gata! :*

2 răspunsuri:
| alexa3000 a răspuns:

Fa-ti altulwinking da-l uitarii... data viitoare tine minte intrebarile de securitatewinking sunt foarte importante mai ales in cazuri din astea

| mi22 a răspuns:

Intra pe mess si zi deconecteaza-ma ca sa iti schimbi parola si email-ul si numai dai la nimeni email-ul ca asa iti poate sa iti sparga conturile