| Alexakos a întrebat:

deci... ma intereseaza sa cumpar un caine, si am de ales intre Akita Inu si caine lup. puteti sa ma ajutati, sa-mi spuneti care este mai bun care este de preferat, cum se compoarta in general, si pret in jur de... multumesc. si nu vreau raspunsuri de la copii

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tu cauti un caine de paza bun ai 2 optiuni pastorul nemtesc sau pitbull. Eu prefer cainele nemtesc deoarece arata mai bine numai ca pitbulu' e mai agresiv cand ataca. Daca e de joaca cainele si sa ai ceva in companie alege ceva ce te atrage cu ochiul liber si de pret nu stiu, vezi ca pe net mai gasesti persoane care dau caini gratuiti din cauza ca sunt multi pui si nu ii pot ingriji pe toti.

| AnonimaPunct a răspuns:

Cainele lup e mai bun din toate punctele de vedere... cat despre pret, uite-te pe net. sper ca am putut fi de ajutor... fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna baiatu daca esyi baiat sunt Roxana din Constanta vino la mine la bloc si am sa iti spun multe despre caini si Sex

| vali9 a răspuns:

Lup.