| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa achizitionez o chitara clasica, din Bucuresti. Daca stiti vreun magazin si daca au si site este si mai bine.Multumesc mult
funda

3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Http://www.proguitar.ro/dealeri.php (eu de aici mi-am cumparat o chitara electrica si sunt multmita de ea!)

Sau daca nu: nu este nevoie sa te deplasezi sa te duci pana la acel magazin. Uite un magazin in care trebuie doar sa comanzi chitara dand telefon si ti-o aduce acasa. http://www.netmusic.ro/catalog/13 P

Funda?

| TURCUL0001 a răspuns:

Okazii.ro gasesti o multime.