| Cookie28 a întrebat:

e ceva urgent! OFER FUNDA! Am un telefon Samsung s5230 ai s-a desprins touch-ul din coltul din dreapta jos al ecranului si nu mai merge.Si intrebarea numarul doi.Am incercat sa il desfac (telefonul) si acum nu se mai aprinde.Ce pot face? Nu mai am garantie si nu pot sa il duc la service ca este inchis peste tot.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Fluturisiceara a răspuns:

Asteapta pana se deschide un service reparatia este usoara si te costa pana in 80 de roni