| AlexAltex a întrebat:

Daca as merge cu telefonul la un service autorizat si la telefon sa nu mai am garantie, acestia mi-l vor repara?
Am un Samsung Galaxy S2 si daca il trimit la service la Samsung, acestia mi-l vor repara fara garantie?

4 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Bineinteles ca il repara, dar o sa coste ceva(in functie de problema telefonului).
Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Contra cost

| YoChriss a răspuns:

Salut! Service-ul autorizat nu are treaba cu garantia. Acolo il duci doar cand numai ai garantie. Si vei plati pentru reparatii.

| petre059 a răspuns:

Ti-l repara dar contra cost.