| thebosing a întrebat:

e vorba de alta pisica sta nu misca vomita a baut ca am fortato sa bea lapte ajutor am un veterinar la doi pasi de mine sa o duc

6 răspunsuri:
| abcdefgh a răspuns:

Nu nu o duce. stai si te uita la ea cum se chinuie straight face. Daca tot e la 2 pasi de tine de ce nu o duci?! Du o!

| Esial a răspuns:

Sa nu-i dai medicamente destinate oamenilor, caci sunt toxice pentru ele! daca ai facut greseala asta, da-i carbune medicinal de urgenta si du-o la veterinar.

| Patrisia14 a răspuns:

Duo la veterninarr rapid si vezi ce se intampla nu o forta sa bea apa te rog numai o chinui bea apa cand simte ok?big grin in rest e ok

| thebosing explică:

Bea lapte si veterinarul e inchis

| thebosing explică:

A murit! dumnezeu so ierte

| AllyTudy17 a răspuns:

Ar fi bine sa o duci poate iti da ceva sa.i dai big grin