| anonim_4396 a întrebat:

e ziua bunici si vreau sa ii fac un cadou manual. Dati-mi niste idei, nu ceva dificil! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Poti sa-i faci o felicitare dichisita (folosind mai multe foi, foarfeca, lipici si ceva de colorat) sau o prajitura. Nu prea conteaza ce-i faci. Important e sa vada ca ai muncit pentru ea.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un dildo facut din balega de vaca.

| an0therkid a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=f0zTNCRg-Uc
e simplu si dragut
funda?

| Pisicuta07 a răspuns:

Ii poti face o felicitare in care sa ii scrii gandurile tale, cat de mult tii la ea, etc. sau un buchet de flori origami (gasesti tutoriale pe net)

| alXzZz a răspuns:

Tunde-te chel si radate la cuc

| anonim_4396 explică (pentru alXzZz):

Sunt fata laughing

| alXzZz a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci fa ce a zis Kriss96winking

| Rahy a răspuns:

Buna,poti face o felicitare si sa ii cumperi o floare.

| MISSdeea373 a răspuns:

Fa-i o felicitare cascada (uita-te pe youtube)..sau fa ceva din lut. daca te pricepi la desenat fa-i un portret sau fa-i o scrisoare in care sa-i spui cat de minunata e. funda? :*

| anonim_4396 explică (pentru MISSdeea373):

Ma pricep la desenat si m-am gandit sa-i fac portretul sau alt desen.