| tiktok25 a întrebat:

Vreau sa imi dati idei de cadou pentru o fata.Este ziua unei colege si nu stiu ce sa ii iau cadou! Cea mai frumoasa idee ia fundita :d

Răspuns Câştigător
| Just kidding a răspuns:

Chestii de fete:batting eyelashes cercei, lantisoare, bratari, modele pentru unghii, oje, un gel de dus, sau o crema hidratanta de corp, un album foto, farduri, un rimel, etc :*

5 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

DEci intrebarea asta o vad zilnic pe site-ul asta! ce cadou sa ii iau nu stiut cui.Mai intrati si voi pe site si uitati-va la intrebari sigur va veti gasi raspunsuri

| gabryel a răspuns:

Un vibrator...

| Spintecatorul a răspuns:

O jucarie de plus.

| LuS[z] a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ceas personalizat ca sa ii aduca aminte de prietenia voastra sau o bijuterie simbolica sau ai putea face un colaj de fotografii cu cele mai bune momente petrecute de voihappy

| ancuta08 a răspuns:

Daca ti-e doar colega, ceva mai simplu si mai ieftin, iar daca iti e si prietena ceva folositor acesteia. Bafta! tongue