| k1dutzz a întrebat:

Eu am o pagina numita " Noi Stim Sa Radem. Entertainment. Si As vrea sa-i dau cuiva admin/moderator. am dat acolo unde trebuie click pe acea persoana promoveaza ca admin... am facut ce trebuie cand dau sa salvez se salvbeaza dar nu ii da admin acelei persoane ajutati-ma FUNDA!

1 răspuns:
| karellia58 a răspuns:

S-ar putea ca acea persoana sa fie blocata de facebook, caci presupun ca de facebook este vorba, sau reteaua era prea incarcata si din aceasta cauza updatarile nu se fac in timp util.