| AnonimaSmechera a întrebat:

Va rog sa ma ajutati
Mi-am facut o pagina pe facebook
Si nu pot sa pun pe cineva admin/admina
Dar persoana aceasta a dat like si eu o am la prieteni pe facebook
Inca ceva...ea a zis ca merge numai cu numele si nu vrea sa imi dea Id-ul pe care se conecteaza pe facebook
Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Amorosa18 a răspuns:

Si eu am o pagina pe fb..ca sa il bagi admin/a asa e, trebuie sa il ai la prieteni sau sa de-a like paginii si sa il bagi cu emai-lul. E imposibil sa nu mearga mai ales daca il ai la prieteni. Uneori dupa ce il bagi trebuie ca persoana respectie sa comfirme acest lucru.
ps. ce pagina ai?

1 răspuns: