| AmELiA100000 a întrebat:

Am nevoie repede de ajutor daca nu-mi raspundeti pana la 21:30 sterg intrebarea si pierderea voastra va rog ziceti-mi cum se face sa pui un prieten admin la o pagina de facebook ca eu am incercat sa dau acolo unde imi zice de likeuri si ma pune sa zic langa numele lor promoveaza aceasta persoana ca admin sau ceva de genu' si eu dau click si apoi imi apare sa scriu ceva eu scriu numele pe facebook a acelei persoane dupa aia ma pune sa scriu parola mea o scriu si apoi vreau sa vad daca persoana acea este admin si zice ca nu este ce am gresit va rog ziceti-mi funda+vot happy.

2 răspunsuri:
| AlexVizitiu a răspuns:

In acel spatiu trebuie sa scrii adresa de e-mail a persoanei.

| Romina10 a răspuns:

Pai : Vezi sus unde scrie Editeaza Pagina dai click si vor aparea mai multe optiuni printre care si Roluri De Administatori dai click si iti apare ceva si acolo bagi ID persoanei. ID-UL cu care se logheaza il scrii si gata dai salveaza bagi parola TA si gata!
Funda? :* happy