| biu5 a întrebat:

Buna TPUhappyEu am o voce foarte buna, dar nu stiu ce sa fac cu ea(stiu ca suna ciudat dar asa e)

5 răspunsuri:
| Lola23 a răspuns:

Te-ai putea inscrie la un club de canto. Daca ei cred ca ai o voce buna iti vor face un CD si poti participa la concerte. La mine in oras la fiecare eveniment muzical apar o multime de copii care canta in grup sau individual...Incearca!

| XtremePWN a răspuns:

Ai putea sa canti. Inscrie-te la concursuri de muzica, apuca-te de folk si urmeaza drumul spre a deveni o vedeta.

| gohsty a răspuns:

Du-te la un studio si inregistreaza o melodie. daca le place te pot promovahappy sau vorbeste cu profesoarele /profii de la scoala daca au legaturi undeva.iti recomand prima ideea daca esti sugura ca ai voce, s-ar putea sa le placa si lor mult dar canta o melodie frumoasahappy si facuta de tine, dar merge si una de la altcineva.

| ciucalata100 a răspuns:

Caunto...asa vei deveni si mai buna.

| Lola23 a răspuns (pentru ciucalata100):

Te-ai putea inscrie la un club de canto. Daca vei canta potrivit pentru ei iti vor inregistra un CD si vei putea avea si concerte. La mine in oras in fiecare an la orice eveniment muzical apar o multime de copii care canta in grup sau individual.