| InTheEnd121121212121 a întrebat:

Buna TPU straight face...Eu imi doresc foarte foarte mult un labrador retriever.dar bunica mea nu vrea sa-mi cumpere deoarece nu-i place cainiistraight face cum as putea sa o conving ..am facut si treburi in casa am vorbit foarte frumos cu ea.dar nu merge ..va rog ajutati-maaacrying Chiar imi doresc...ps: stau la bloc..si cel mai bun raspuns primeste un

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut,

Incearca sa-i spui motivele (sincere) pentru care vrei cainele, spune-i ca-l dresezi, o sa-l plimbi si o sa-l duci sa-si faca treburile afara.Restul este legat de decizia ei.

O zi buna, Afrobelgianu.

1 răspuns: