| melisa83300_1533 a întrebat:

Heii TPU! Eu imi doresc mult mult mult un caine dar tatal meu nu vrea unul pentru ca stam la blocsad Stie cineva vreun plan ca sa i conving sa luam un caine? Va roog ajutati-ma! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GreatlyGeoy a răspuns:

Arata-le ca esti responsabila fiind voluntara la un adapost de caini, facand curat in camera ta, poti sa mananci singura, adica ma refer sa iti incalzesti singura supa sau ceva de genul sa iei note bune la scoala si arata-le ca cainii pot fii foarte buni prieteni, care te ajuta...si ca de asemenea exista rase mici de caini care nu naparlesc si care corespund tutur cerintelo...btw asculta-ti parintii

4 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Solutia mea este sa ii duci pe tatal tau intr-un magazin de animale de companie. Si cat de insensibil ar fi, cred ca va reactiona pozitiv la intalnirea cu acei catelusi pur si simplu adorabili. Eu stau la curte, din fericire, si sunt dependent de cei 2 catei.

| Cline7 a răspuns:

Buna! Si eu stau intr-un apartament cu 4 camere cu 2 bai si cu o bucatarie.Si eu i-am implorat 5 ani de zile sa-mi ia un caine!
Eu ca sa-i conving le-am tot vorbit despre asta, am participat la toate concursuriele din scoala cu cel mai mare punctaj, am luat nu mai 10 pe linie, am fost mai ascultatoare si mai ordonata.Si intr-o zi pe Animal planet a fost serialul Caini meseriasi.Pana l-a orma mama a spus ca de ziua mea imi ia un Ciobanesc german si asa a si fost! Incearca si tu! Sunt sigura ca vei reusi!

| melisa83300_1533 explică:

Chiar va multumesc! Nu stiu cui sa ii dau raspunsul...

| melisa83300_1533 explică:

Adica fundalaughing