| xbeib a întrebat:

eu nu stiu unde pot pune intrebarea asta. chiar n-am idee asa ca scuzati categoria..Am un catel, numele lui e Max..are cateva luni. are diaree si nu stiu, trebuie sa-l duc la doctor pentru asta sau e ceva normal?

6 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Buna. Da, trebuie sa il duci la veterinar. Si nu, nu este normal sa faca diaree. Poate i-ai dat de mancare ceva ce nu ii prieste si asta este cauza, sau lapte... Dar trebuie dus la veterinar.

| onasis1961 a răspuns:

N-ai spus ce rasă este! Gandeste-te ce a mâncat, sau nu i-ai făcut toate vacinarile!

| asdsdsaaas a răspuns:

Si pe catelul meu il cheama Max:X. Si da trebuie sa mergi la veterinarwinking

| 7Mary7 a răspuns:

Nu e ceva normal. Mai intai du-te la o farmacie veterinara si cere ceva pentru problema lui. Daca in 2-3 zile nu se simte mai bine du-l la veterinar.

| Bfocoasa_Aicilef_1987 a răspuns:

Inainte de a te duce la veterinar fa-i ceai de menta si da-i fortat cateva picaturi daca nu vrea sa bea singur; evita mancarurile ce l-ar putea deranja... daca nu va merge cu ceaiul mergi la doctorwinking