| Alee23 a întrebat:

Scuzati categoria dar mi se pare a fi cea mai accesata :d Intrebarea mea este: unde gasesc pe contractul de la Internet numele si parola? Imi trebuiesc pentru a ma conecta la internet dupa un laptop si nu am idee de unde sa le iau. Multumesc :d

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Daca esti la RDS, nu gasesti in contract user si password, ci intr-un act aditional care s-a livrat ulterior contractului! E o foaie A4 cu datele de conectare!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat