| StewartCassie a întrebat:

TPU(scuzati categoria,), am mare nevoie de ajutorul unui cunoscator. Am un caine cocker spaniel, are un an si cateva luni. Acum o saptamana a fost putin bolnav, nu a mancat, a facut diaree, dar si-a revenit asa ca nu l-am mai dus la un medic veterinar. Acum din nou pare ...nu obosit..nu stiu cum sa spun, are sub ochi rosu, nu ii cum era inainte. Stie cineva cam ce se intampla cu el? Seara trecuta tusea poate ca a avut ceva in gat...

1 răspuns:
| Ale11Aly a răspuns:

Ei bine s-ar putea sa intample asa ceva daca ii dadeai oase...altceva nu am ce sa iti zic. Poate tusea de la cum se straduie ca sa scoata acel ~ceva~ din gat.
Sper ca te-am ajutat! happy