| SaRRaMea a întrebat:

Eu saptamana asta citeam o carte si se numeste,,Cartea pierduta a vrajitoarelor,, este minunata cartea si e super si ma prin in ea laughing si a fost scrisa de Deborah Harkness. Iar pe spatele cartii pe coperta spune asa,, Vei astepta cu nerabdare continuarea.,, Astea inseamna ca o sa mai fie una doar ca eu nu stiu cum se va numi cand o sa apara daca a aparut sau daca este in curs de scriere si mai stiu ca dupa carte se face un film... dar vreau sa stiu cum se va numi cartea celalalta daca o sa aiba un nume diferit, va rog sa ma ajutati DAU FUNDITA :X

Răspuns Câştigător
| MIDnightMoon a răspuns:

Şi eu o citesc, este minunată. Nu am auzit încă de o continuare. Dar dacă chiar va urma, mi-ar plăcea să ştiu şi mie când. Şi despre film, cartea trebuie cicită întâi de un producător bun, ca să nu facă praf din ea ( aşa cum sa întâmplat cu Twilight ). Aşa că, dacă are rating mare sau ceva de genu thinking Bănuiesc că se va face film.

| SaRRaMea explică (pentru MIDnightMoon):

Da stiu ca se faci clar o continuare a cartii pentru ca pe spatele cartii scrie ca ca fi o continuare. Dar merci oricum tongue

2 răspunsuri:
| St3fan97 a răspuns:

Nu stiu si nu am gasit pe net