| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU ieri mi-am cumparat un ciobanesc german, si soramea si mami si tati incontinuu il mangaiau si acum da din coada inainte nu dadea o sa mai fie hamis? sau poate sa fie un caine din ala care te linge? funda:X:X mersi:X:X

Răspuns Câştigător
| ProblematicUser a răspuns:

Eu am un carpatin are 1an si e mare si bland dar nimeni nu intra in curte, nu iti fie frica.si daca te linge iti arata afectiunea

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Orice caine isi apara teritoriul, nu trebuie sa fie agresiv, sa sara la oricine sa muste tot ce misca! e bine sa fie mai sociabil.